Entity Access Password (1.0.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Access
ar: الوصول

en: Never
ar: أبدا

en: User data
ar: بيانات المستخدم

en: Optional
ar: اختياري

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Boolean
ar: قيمة منطقية
