Entity Access Password (1.0.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Access
ur: رسائی

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Boolean
ur: بولین
