Entity Activity (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Log
te: చిట్టా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Time
te: సమయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Page
te: పేజీ

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Source
te: మూలం

en: Parameters
te: పరామితులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
