Entity Activity (8.x-1.0-beta13) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Year
ne: वर्ष

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Source
ne: स्रोत

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
