Entity Activity (8.x-1.0-beta6) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Year
hy: Տարի

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Month
hy: Ամիս

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Day
hy: Օր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
