Entity admin handlers (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Manage display
ar: تسيير العرض

en: Manage form display
ar: إدارة عرض النموذج

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
