Entity admin handlers (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: شرح

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Manage display
fa: اداره نمایش

en: Manage form display
fa: اداره فرم
