Entity admin handlers (8.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Manage display
ru: Управление отображением

en: Manage form display
ru: Управление отображением формы

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет "@label".
