Entity admin handlers (8.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Manage fields
id: Kelola bidang

en: Manage display
id: Kelola tampilan

en: Manage form display
id: Kelola tampilan formulir

en: There are no @label yet.
id: Belum ada @label.
