Entity admin handlers (8.x-1.0-beta6) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը
