Entity admin handlers (8.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą
