Entity admin handlers (8.x-1.0-beta7) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul

en: Manage form display
ro: Gestionați afișarea formularelor

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
