Entity Agree (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: Negate
ur: نفی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
