Entity Agree (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु
