Entity Browser (8.x-1.0-alpha10) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
sr: Слици је промењена величина да би се уклопила у дозвољену величину од максимално  %dimensions пиксела.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
sr: Слика је премала; минимална димензија износи %dimensions пиксела.

en: Bundle
sr: Пакет

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"

en: View mode
sr: Врста приказа

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
