Entity Browser (8.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Upload
ne: अपलोड

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Media
ne: मिडिया

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Bundle
ne: पोका

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
