Entity Browser (8.x-1.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (50 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Open
gl: Aberta

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Display
gl: Visualización

en: Upload
gl: Subir

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: General information
gl: Información xeral

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Nodes
gl: Nodos

en: Media
gl: Medios

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Change
gl: Cambiar

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Form
gl: Formulario

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Use AJAX
gl: Usar AJAX

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
