Entity Browser (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: General
gu: સામાન્ય

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Change
gu: ફેરફાર

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
gu: છબી ખુબજ નાની છે ;  ઓછા માં ઓછું કદ  %dimensions pixels હોવું જરૂરી છે.

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
