Entity Browser (8.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (73 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Open
uk: Відкрито

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Filename
uk: Назва файла

en: Display
uk: Показ

en: Upload
uk: Викласти

en: General information
uk: Загальні відомості

en: Media
uk: Медіа

en: General
uk: Загальне

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Append
uk: Додати

en: Change
uk: Змінити

en: Metadata
uk: Метадані

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Form
uk: Форма

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: About
uk: Про модуль

en: Page path
uk: Шлях сторінки

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Prepend
uk: ДодНаКін

en: iFrame
uk: IFrame

en: Widgets
uk: Віджети

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
uk: Зображення змінено в розмірі, щоб відповідати максимально дозволеному розмірові в %dimensions пікселів.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Замале зображення; мінімальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: Bundle
uk: Пакет

en: Allowed extensions
uk: Припустимі розширення

en: Form mode
uk: Режим форми

en: Uses
uk: Використання

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
uk: Цей текст використовується читачами екранів, пошуковими системами, чи коли неможливо завантажити зображення.

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Use AJAX
uk: Використовувати AJAX

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливної підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
uk: Хибний перелік дозволених розширень, перевірте відсутність крапок на початку та наявність ком або пробілів між розширеннями.

en: Include file in display
uk: Додати файл у відображення

en: The description may be used as the label of the link to the file.
uk: Опис може бути використаний як мітка посилання на файл

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Bundle ID
uk: ID пакета

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: Save entity
uk: Зберегти сутність

en: Modal
uk: Модальне

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: Select files
uk: Оберіть файли

en: File view mode
uk: Режим перегляду файла

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Media type
uk: Тип носія

en: Entity label
uk: Мітка сутності

en: The selected @label has already been added.
uk: Обраний @label вже доданий.

[ctx: Sort order]
en: Order
uk: Послідовність

en: Preview image style: @style
uk: Попередній перегляд стилю зображення: @style

en: Display plugin
uk: Плаґін відображення

en: Entity browser
uk: Оглядач сутностей

en: Select entities
uk: Виберіть об'єкти
