Entity Browser (8.x-2.8) - en to fa translation catalogue (75 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Open
fa: باز

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Filename
fa: نام فایل

en: Display
fa: نمایش

en: ID
fa: شناسه

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Multiple values
fa: مقادیر چندگانه

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: OR
fa: یا

en: General
fa: عمومی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Change
fa: تغییر

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: AND
fa: و

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Apply
fa: تایید

en: Form
fa: فرم

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
fa: تصویر برای رعایت حداکثر اندازه مجاز %dimensions تغییر اندازه داده شد.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
fa: تصویر خیلی کوچک است؛ حداقل ابعاد مجاز %dimensions پیکسل است.

en: Bundle
fa: بسته

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fa: این متن توسط  مرورگرهای صفحه خوان، موتورهای جستجو و همچنین هنگامی که تصویر نمی‌تواند بارگذاری شود، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
fa: لیست پسوندهای مجاز معتبر نیست. مطمئن شوید پسوندها با نقطه شروع نمی‌شوند و با فاصله یا کاما از هم جدا شده‌اند.

en: Include file in display
fa: فایل در نمایش باشد

en: The description may be used as the label of the link to the file.
fa: توضیحات می‌تواند به عنوان برچسب پیوند به فایل استفاده گردد.

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fa: پسوندها را با فاصله یا کاما از هم جدا کنید و نقطه ابتدای آنها را ننویسید.

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
