Entity Bundle Scaffold (3.1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: About
lt: Apie

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.
