Entity Change Notifier (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Label
ru: Метка

en: Destination
ru: Место назначения

en: Channel
ru: Канал

en: Level
ru: Уровень

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Destinations
ru: Места назначений

en: destinations
ru: места назначений

en: destination
ru: место назначения

en: @entity types
ru: типы @entity
