Entity Change Notifier (8.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली
