Entity Clone Multiple (1.0.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: View
ar: عرض

en: Entity
ar: الكيان

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
