Entity Clone Multiple (1.0.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: View
nl: Weergeven

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Entity
nl: Entiteit

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Week(s)
nl: Week(en)

en: Month(s)
nl: Maand(en)

en: Until
nl: Tot

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en:  days
nl:  dagen

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>Add content</em> page. This name must be unique.
nl: De naam van dit inhoudstype. Deze tekst wordt weergegeven in de lijst op de pagina <em>Inhoud toevoegen</em>. Deze naam moet uniek zijn.
