Entity Clone Multiple (1.0.1) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Confirm
ca: Confirma

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: View
ca: Mostra

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Entity
ca: Entitat

en: Day(s)
ca: Dia(es)

en: Week(s)
ca: Setmana(es)

en: Month(s)
ca: Mes(os)

en: Until
ca: Fins a

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>Add content</em> page. This name must be unique.
ca: El nom llegible-per-humans d'aquest tipus de contingut. Aquest text es mostrarà com a part del llistat a la pàgina d'<em>Afegeix contingut</em>. Aquest nom ha de ser únic.
