Entity Clone Multiple (1.0.1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Entity
lt: Esybė

en: Day(s)
lt: Diena

en: Week(s)
lt: Svaitė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>Add content</em> page. This name must be unique.
lt: Žmonėms suprantamas šio turinio tipo pavadinimas. Šis tekstas bus atvaizduojamas kaip sąrašo dalis <em>pridėti turinį</em> puslapyje. Šis pavadinimas turi būtų unikalus.
