Entity Clone Multiple (1.0.2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: View
gl: Ver

en: Repeat
gl: Repetir

en: Day(s)
gl: Dia(s)

en: Week(s)
gl: Semana(s)

en: Until
gl: Até

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
