Entity Clone Multiple (1.1.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: View
ro: Afişează

en: Repeat
ro: Repetare

en: Entity
ro: Entitate

en: Until
ro: Până la

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en:  days
ro:  zile

en: Bundle
ro: Pachet

en: Content Moderation
ro: Moderare conținut

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>Add content</em> page. This name must be unique.
ro: Numele lizibil de către om al acestui tip de conținut. Acest text va fi afișat ca parte din lista de pe pagina <em>Adaugă conținut</em>. Acest nume trebuie să fie unic.
