Entity Clone Multiple (1.1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
