Entity comparison (4.0.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: ID
az: İD

en: Link text
az: Link mətni

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Entity
az: Entiti

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.
