Entity comparison (4.0.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Label
gl: Etiqueta

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Appears in: @bundles.
gl: Aparece en @bundles.

en: Contains US ASCII characters only
gl: Só contén US ASCII caracteres
