Entity Counter (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (34 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Closed
hy: Փակված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: updated
hy: թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Less than
hy: Պակաս քան

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
