Entity Counter (8.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (58 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Closed
ar: مغلق

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Log
ar: السجل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: updated
ar: التحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Summary
ar: الملخص

en: Update
ar: تحديث

en: Open
ar: مفتوح

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: Add condition
ar: إضافة شرط

en: Conditions
ar: الشروط

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: OR
ar: أو

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Counter
ar: عداد

en: Plain
ar: عادي

en: Operation
ar: عملية

en: Queued
ar: قائمة الانتظار

en: Source
ar: المصدر

en: Deleted
ar: محذوف

en: AND
ar: و

en: Greater than
ar: أكبر من

en: Less than
ar: أصغر من

en: Changed
ar: تم التغير

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Provided by
ar: موفّر من طرف

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Cardinality
ar: رئيسي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Plugin Id
ar: معرف البرنامج الملحق

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
ar: متأكد انك ترغب في حذف ال @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
ar: ال  @entity-type %label تم حذفه.
