Entity Counter (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Send email
az: Email göndər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: updated
az: yeniləndi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Open
az: Aç

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: OR
az: Və ya

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Counter
az: Sayğac

en: Plain
az: Düz

en: Source
az: Mənbə

en: Deleted
az: Silindi

en: AND
az: VƏ

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Less than
az: -dən az

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Provided by
az: Tərəfindən təmin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki
