Entity Embed (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Next
fa: بعدی

en: Description
fa: شرح

en: File
fa: فایل

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Back
fa: بازگشت

en: Label
fa: برچسب

en: Node
fa: محتوا

en: Align
fa: تراز

en: Filters
fa: فیلترها

en: Entity
fa: عنصر

en: Caption
fa: عنوان

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Alternate text
fa: متن جایگزین

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fa: این متن توسط  مرورگرهای صفحه خوان، موتورهای جستجو و همچنین هنگامی که تصویر نمی‌تواند بارگذاری شود، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: The description may be used as the label of the link to the file.
fa: توضیحات می‌تواند به عنوان برچسب پیوند به فایل استفاده گردد.

en: Entity Reference
fa: مرجع عنصر
