Entity Embed (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Description
ur: وضاحت

en: File
ur: فائل

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Back
ur: واپس

en: Label
ur: عنوان

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
