Entity Export CSV (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Filename
fa: نام فایل

en: ID
fa: شناسه

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Separator
fa: جداکننده

en: Header
fa: سربرگ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Order
fa: سفارش

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Property
fa: ویژگی

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Select
fa: انتخاب

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Uri
fa: آدرس

en: Bundle
fa: بسته

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ
