Entity Export CSV (8.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Format
he: פורמט

en: Filename
he: שם קובץ

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Separator
he: מפריד

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Custom
he: מותאם

en: Field name
he: שם שדה

en: Fields
he: שדות

en: Order
he: סידור

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Duplicate
he: שכפול

en: Select
he: בחר

en: Export format
he: פורמט ייצוא

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Duplicate of @label
he: שכפול של @label
