Entity Export CSV (8.x-1.0-beta6) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Format
ar: التنسيق

en: Filename
ar: اسم الملف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Separator
ar: فاصل

en: Header
ar: الترويسة

en: Custom
ar: مخصّص

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Order
ar: الترتيب

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Property
ar: الخاصية

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Duplicate
ar: استنساخ

en: Select
ar: إختيار

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Uri
ar: عنوان الUri

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Custom date format
ar: صيغة التاريخ المخصصة

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات

en: @name format: @date
ar: @name نمط: @date
