Entity Export CSV (8.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Export
az: Eksport

en: Filename
az: Fayl adı

en: ID
az: İD

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Header
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Select
az: Seçin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı
