Entity Export CSV (8.x-1.0-beta7) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Header
ne: हेडर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
