Entity Export CSV (8.x-1.0-beta8) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Format
lt: Formatas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Header
lt: Antraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Order
lt: Tvarka

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: @name format: @date
lt: @name formatas: @date
