Entity Extra Field (2.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: - None -
pl: - Brak -

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Link Target
pl: Cel (Target) odnośnika

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Block
pl: Blok

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: Token
pl: Wzorzec

en: Are you sure you want to delete %label?
pl: Czy na pewno usunąć %label?

en: Block configuration
pl: Konfiguracja bloków

en: Form
pl: Formularz

en: Text Field
pl: Pole tekstowe

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Block Type
pl: Typ bloku

en: Entity link
pl: Odnośnik encji
