Entity Extra Field (2.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Block
ur: بلاک

en: Undefined
ur: غیر واضح

en: Block configuration
ur: بلاک کی ترتیب
