Entity Extra Field (2.0.0-alpha4) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: - None -
id: - Tiada -

en: Field
id: Bidang

en: Link Target
id: Tujuan Tautan

en: Views
id: View

en: View
id: Lihat

en: Display
id: Tampilan

en: Block
id: Blok

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Undefined
id: Tak didefiniskan

en: Are you sure you want to delete %label?
id: Apa anda yakin menghapus %label?

en: Block configuration
id: Konfigurasi blok

en: Form
id: Formulir

en: Field Type
id: Jenis field

en: - Select -
id: - Pilih -
