Entity Extra Field (2.1.0-rc6) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Component
lt: Komponentas

en: Block
lt: Blokas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Block configuration
lt: Bloko nustatymai

en: Form
lt: Forma

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Translate
lt: Versti

en: - Default -
lt: - Numatytasis -
