Entity Extra Field (2.1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Link Target
ru: Цель ссылки

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: Display
ru: Отображение

en: Component
ru: Компонент

en: Block
ru: Блок

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Undefined
ru: Неопределенный

en: Token
ru: Токен

en: Are you sure you want to delete %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %label?

en: Block configuration
ru: Настройки блока

en: Form
ru: Форма

en: Field Type
ru: Тип поля

en: Text Field
ru: Текстовое поле

en: Offset
ru: Пропустить

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Display Type
ru: Тип отображения

en: Block Type
ru: Тип блока

en: - Default -
ru: - По умолчанию -

en: Entity link
ru: Ссылка сущности

en: @entity being viewed
ru: @entity просматривается
