Entity Extra Field (2.1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Component
sr: Компонента

en: Block
sr: Блок

en: Undefined
sr: Недефинисано
