Entity Extra Field (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: - None -
ja: - なし -

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Link Target
ja: リンク先

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー

en: Display
ja: 表示

en: Block
ja: ブロック

en: Arguments
ja: 引数

en: Undefined
ja: 未定義

en: Token
ja: トークン

en: Are you sure you want to delete %label?
ja: %label を本当に削除しますか？

en: Block configuration
ja: ブロックの設定

en: Form
ja: フォーム

en: Field Name
ja: フィールド名

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Display Type
ja: 表示タイプ

en: Entity link
ja: エンティティリンク
